Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > 100ZLH820M18X40
100ZLH820M18X40
100ZLH820M18X40
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 100ZLH820M18X40 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 100ZLH820M18X40
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 820UF 20% 100V RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος 100ZLH820M18X40 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 820UF 20% 100V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5083 pcs Φύλλο δεδομένων Lead Forming CodesZLH Series Datasheet
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 100V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.709" Dia (18.00mm) Σειρά ZLH
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 2.106A @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 3.51A @ 100kHz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can
Αλλα ονόματα 1189-1037 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ισόβια @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.295" (7.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αντίσταση 26 mOhms
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 820µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 820µF