Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > 100ZLH680MEFCGC16X40
100ZLH680MEFCGC16X40
100ZLH680MEFCGC16X40
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 100ZLH680MEFCGC16X40 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 680UF 20% 100V RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 100ZLH680MEFCGC16X40 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 680UF 20% 100V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 46054 pcs Φύλλο δεδομένων Lead Forming Codes SpecZLH Series Datasheet
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 100V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.630" Dia (16.00mm) Σειρά ZLH
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 1.573A @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 2.86A @ 100kHz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Tape & Box (TB) Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 45 Weeks
Ισόβια @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.295" (7.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αντίσταση 27 mOhms
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 680µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 680µF