UMV-3650-R16-G
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά UMV-3650-R16-G με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος UMV-3650-R16-G
Κατασκευαστής RFMD
Περιγραφή VCO 3650MHZ 0.5-4.5V 12.7X12.7MM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος UMV-3650-R16-G Κατασκευαστής RFMD
Περιγραφή VCO 3650MHZ 0.5-4.5V 12.7X12.7MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5039 pcs Φύλλο δεδομένων Signal Source Selector Guide
Κατηγορία Κρύσταλλοι, ταλαντωτές, αντηχεία Τάσης - Προμήθεια 5V
Tuning Τάσης (VDC) 0.5V ~ 4.5V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.50" x 0.50" (12.7mm x 12.7mm)
Σειρά UMV Πιέζοντας (MHz / V) 36
Ισχύς (dBm) - Φάση Θόρυβος Τύπος (dBc / Hz) -102
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 16-QFN, Variant
Θερμοκρασία λειτουργίας - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant ICC Max 27mA (Typ)
Ύψος 0.180" (4.57mm) Εύρος συχνότητας 3600MHz ~ 3700MHz
Συχνότητα - Κέντρο 3650MHz Λεπτομερής περιγραφή 3650MHz Center Frequency 0.5V ~ 4.5V Voltage Controlled Oscillator dBm -15 2nd Harmonic, Typ (dBc)