UMV-3050-R16-G
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά UMV-3050-R16-G με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος UMV-3050-R16-G
Κατασκευαστής RFMD
Περιγραφή VCO 3050MHZ 0.5-4.5V 12.7X12.7MM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος UMV-3050-R16-G Κατασκευαστής RFMD
Περιγραφή VCO 3050MHZ 0.5-4.5V 12.7X12.7MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4752 pcs Φύλλο δεδομένων UMV-3050-R16-G
Κατηγορία Κρύσταλλοι, ταλαντωτές, αντηχεία Τάσης - Προμήθεια 5V
Tuning Τάσης (VDC) 0.5V ~ 4.5V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.50" x 0.50" (12.7mm x 12.7mm)
Σειρά UMV Πιέζοντας (MHz / V) 3
Ισχύς (dBm) 0 ±2.5 Φάση Θόρυβος Τύπος (dBc / Hz) -102
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 16-QFN, Variant
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant ICC Max 28mA (Typ)
Ύψος 0.180" (4.57mm) Εύρος συχνότητας 3000MHz ~ 3100MHz
Συχνότητα - Κέντρο 3050MHz Λεπτομερής περιγραφή 3050MHz Center Frequency 0.5V ~ 4.5V Voltage Controlled Oscillator 0 ±2.5 dBm -15 2nd Harmonic, Typ (dBc)