RACM150-24S
RACM150-24S
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RACM150-24S με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RACM150-24S
Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 24V 150W
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 862 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος RACM150-24S Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 24V 150W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 862 pcs Φύλλο δεδομένων RACM150 Series Datasheet
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 24V Τάσης - Απομόνωση 4kV
Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC Τύπος Enclosed
Μέγεθος / Διαστάσεις 4.60" L x 2.44" W x 1.94" H (116.8mm x 62.0mm x 49.2mm) Σειρά RACM150
Ισχύς (Watts) 150W Αλλα ονόματα 21000204
RACM15024S
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 80°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Αποδοτικότητα 92% Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 5.6A 85 ~ 264 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 5.6A εγκρίσεις CE, cURus