RACM100-48S
RACM100-48S
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RACM100-48S με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RACM100-48S
Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 48V 100W
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 698 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος RACM100-48S Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 48V 100W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 698 pcs Φύλλο δεδομένων RACM100-S Series Datasheet
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 48V Τάσης - Απομόνωση 4kV
Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC Τύπος Enclosed
Μέγεθος / Διαστάσεις 3.60" L x 2.44" W x 1.54" H (91.4mm x 62.0mm x 39.2mm) Σειρά RACM100
Ισχύς (Watts) 100W Αλλα ονόματα 21000201
RACM10048S
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Αποδοτικότητα 91% Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 2.09A 85 ~ 264 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 2.09A εγκρίσεις CE, cURus