Σπίτι > Προϊόντα > Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B > LED οδηγούς > RACD20-350-LP
RACD20-350-LP
RACD20-350-LP
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RACD20-350-LP με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RACD20-350-LP
Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή LED DRIVER CC AC/DC 2-59V 350MA
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος RACD20-350-LP Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή LED DRIVER CC AC/DC 2-59V 350MA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 11111 pcs Φύλλο δεδομένων RACD20-LP Series Datasheet
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Τάσης - Έξοδος 2 ~ 59 V
Τάσης - Απομόνωση 3.75kV Τάση - Εισόδου (Min) 198VAC
Τάση - Εισόδου (Max) 264VAC Τύπος Constant Current
τοπολογία AC DC Converter Στυλ λήξης Terminal Block
Μέγεθος / Διαστάσεις 5.04" L x 1.97" W x 0.51" H (128.0mm x 50.0mm x 13.0mm) Σειρά LIGHTLINE RACD20-LP
Ακροαματικότητα IP20 Ισχύς (Watts) 20W
Αλλα ονόματα 21000290
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 45°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά OTP, OVP, SCP
Αποδοτικότητα 86% dimming -
Λεπτομερής περιγραφή 350mA 2 ~ 59 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Τρέχουσες - εξόδου (Max) 350mA