Σπίτι > Προϊόντα > Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B > LED οδηγούς > RACD150-48
RACD150-48
RACD150-48
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RACD150-48 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RACD150-48
Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή LED DVR CC/CV AC/DC 34-48V 3.2A
(σε δολάρια ΗΠΑ)
300 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος RACD150-48 Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή LED DVR CC/CV AC/DC 34-48V 3.2A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1806 pcs Φύλλο δεδομένων RACD150 Series Datasheet
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Βάρος 2.1 lbs (952.5g)
Τάσης - Έξοδος 34 ~ 48 V Τάσης - Απομόνωση 3.75kV
Τάση - Εισόδου (Min) 90VAC Τάση - Εισόδου (Max) 305VAC
Τύπος Constant Current, Voltage τοπολογία AC DC Converter
Στυλ λήξης Wire Leads Μέγεθος / Διαστάσεις 8.74" L x 2.68" W x 1.54" H (222.0mm x 68.0mm x 39.0mm)
Σειρά LIGHTLINE RACD150 Ακροαματικότητα IP67
Ισχύς (Watts) 150W Αλλα ονόματα 22000024
RACD15048
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 70°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά OCP, OTP, OVP, SCP Αποδοτικότητα 90%
dimming - Λεπτομερής περιγραφή 3.2A 34 ~ 48 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 3.2A εγκρίσεις CE, EN, UL
Σχετικά προϊόντα
RACD150-36-PSE Image
  • Μέρος#:RACD150-36-PSE
  • Κατασκευαστές:RECOM Power
  • Περιγραφή:LED DVR CC/CV AC/DC 26-36V 4.2A
  • Σε απόθεμα:1537
RACD150-48-ENEC Image
  • Μέρος#:RACD150-48-ENEC
  • Σε απόθεμα:5440
RACD150-24-PSE Image
  • Μέρος#:RACD150-24-PSE
  • Περιγραφή:LED DVR CC/CV AC/DC 14-24V 6.3A
RACD150-48-PSE Image
  • Μέρος#:RACD150-48-PSE