R09P3.3S/P/R8
R09P3.3S/P/R8
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά R09P3.3S/P/R8 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος R09P3.3S/P/R8
Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Product parameter
Αριθμός μέρος R09P3.3S/P/R8 Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V 1W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4534 pcs Φύλλο δεδομένων RxxPxx/R Series Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V
Τάσης - Απομόνωση 8kV Τάση - Εισόδου (Min) 8.1V
Τάση - Εισόδου (Max) 9.9V Τύπος Isolated Module
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.7mm x 9.8mm x 12.5mm) Σειρά ECONOLINE RxxPxx/R
Ισχύς (Watts) 1W Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 7-SIP Module, 4 Leads Αλλα ονόματα 19900468
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά SCP Αποδοτικότητα 70 ~ 80%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 303mA 8.1V - 9.9V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 303mA
εφαρμογές ITE (Commercial), Medical
Σχετικά προϊόντα
R09P3.3S/P Image
  • Μέρος#:R09P3.3S/P
  • Κατασκευαστές:RECOM Power
  • Σε απόθεμα:8207
R09P3.3S/P/R6.4 Image
  • Μέρος#:R09P3.3S/P/R6.4
  • Σε απόθεμα:6376
R09P15S/X2/R6.4 Image
  • Μέρος#:R09P15S/X2/R6.4
  • Περιγραφή:DC DC CONVERTER 15V 1W
R09P3.3S Image
  • Μέρος#:R09P3.3S