R09P3.3D/R6.4
R09P3.3D/R6.4
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά R09P3.3D/R6.4 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος R09P3.3D/R6.4
Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W
Product parameter
Αριθμός μέρος R09P3.3D/R6.4 Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6422 pcs Φύλλο δεδομένων RxxPxx/R Series Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 -3.3V Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V
Τάσης - Απομόνωση 6.4kV Τάση - Εισόδου (Min) 8.1V
Τάση - Εισόδου (Max) 9.9V Τύπος Isolated Module
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.7mm x 9.8mm x 12.5mm) Σειρά ECONOLINE RxxPxx/R
Ισχύς (Watts) 1W Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 7-SIP Module, 5 Leads Αλλα ονόματα 19900518
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός Εξόδων 2
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - Αποδοτικότητα 79%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 2 Output 3.3V -3.3V 151mA, 151mA 8.1V - 9.9V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 151mA, 151mA
εφαρμογές ITE (Commercial), Medical
Σχετικά προϊόντα
R09P15S/R8 Image
  • Μέρος#:R09P15S/R8
  • Κατασκευαστές:RECOM Power
  • Περιγραφή:DC DC CONVERTER 15V 1W
  • Σε απόθεμα:5449
R09P3.3D Image
  • Μέρος#:R09P3.3D