R0.25D-1205-R
R0.25D-1205-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά R0.25D-1205-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος R0.25D-1205-R
Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER +/-5V 250MW
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος R0.25D-1205-R Κατασκευαστής RECOM Power
Διαθέσιμη ποσότητα 13226 pcs Φύλλο δεδομένων R0.25S,D(A) Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 -5V Τάσης - Υλοποίηση 1 5V
Τάσης - Απομόνωση 1kV Τάση - Εισόδου (Min) 10.8V
Τάση - Εισόδου (Max) 13.2V Τύπος Isolated Module
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm) Σειρά ECONOLINE R0.25D
Ισχύς (Watts) 250mW Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 10-SMD Module, 6 Leads Αλλα ονόματα 10015261
R0.25D1205R
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 2
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά SCP Αποδοτικότητα 60 ~ 70%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 2 Output 5V -5V 25mA, 25mA 10.8V - 13.2V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 25mA, 25mA