R0.25D-053.3-R
R0.25D-053.3-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά R0.25D-053.3-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος R0.25D-053.3-R
Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER +/-3.3V 250MW
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος R0.25D-053.3-R Κατασκευαστής RECOM Power
Διαθέσιμη ποσότητα 13858 pcs Φύλλο δεδομένων R0.25S,D(A) Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 -3.3V Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V
Τάσης - Απομόνωση 1kV Τάση - Εισόδου (Min) 4.5V
Τάση - Εισόδου (Max) 5.5V Τύπος Isolated Module
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm) Σειρά ECONOLINE R0.25D
Ισχύς (Watts) 250mW Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 10-SMD Module, 6 Leads Αλλα ονόματα 10015254
R0.25D053.3R
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 2
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά SCP Αποδοτικότητα 60 ~ 70%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 2 Output 3.3V -3.3V 38mA, 38mA 4.5V - 5.5V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 38mA, 38mA