Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - Zener - Single > MAZ21800AG
MAZ21800AG
MAZ21800AG
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MAZ21800AG με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MAZ21800AG
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή DIODE ZENER 18V 1W DO41
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MAZ21800AG Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή DIODE ZENER 18V 1W DO41 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 129541 pcs Φύλλο δεδομένων MAZ2000 Series Datasheet
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 18V
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1V @ 200mA Ανοχή ±6%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO41-A1 Σειρά -
Ισχύς - Max 1W Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση DO-204AL, DO-41, Axial Αλλα ονόματα MAZ21800AGCT
Θερμοκρασία λειτουργίας 200°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 15 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 18V 1W ±6% Through Hole DO41-A1
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 5µA @ 12V Αριθμός μέρους βάσης MAZ218