Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - Zener - Single > MAZ21600AG
MAZ21600AG
MAZ21600AG
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MAZ21600AG με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MAZ21600AG
Κατασκευαστής Panasonic Electronic Components
Περιγραφή DIODE ZENER 16V 1W DO41
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος MAZ21600AG Κατασκευαστής Panasonic Electronic Components
Περιγραφή DIODE ZENER 16V 1W DO41 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5430 pcs Φύλλο δεδομένων MAZ2000 Series Datasheet
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Απομόνωση 12 Ohm
Τάσης - Ανάλυση DO-41 Σειρά -
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Ισχύς - Max 1W
Πόλωση DO-204AL, DO-41, Axial Άλλα ονόματα MAZ21600AGTR
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή MAZ21600AG
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 16V Διευρυμένη περιγραφή Zener Diode 1W ±6% Through Hole DO-41
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±6% Διαμόρφωση δίοδος 5µA @ 11V
Περιγραφή DIODE ZENER 16V 1W DO41 Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 1V @ 200mA