Σπίτι > Προϊόντα > Ηλεκτρονόμοι > Ρελέ ισχύος, πάνω από 2 ενισχυτές > HP3-AC240V
HP3-AC240V
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά HP3-AC240V με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος HP3-AC240V
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 240V
Product parameter
Αριθμός μέρος HP3-AC240V Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 240V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5032 pcs Φύλλο δεδομένων HP Relays
Κατηγορία Ηλεκτρονόμοι Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 192 VAC
Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 72 VAC Στυλ λήξης Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
εναλλαγή τάσης 250VAC - Nom Σειρά HP
Χρόνος αποδέσμευσης 30ms Τύπος ρελέ General Purpose
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -50°C ~ 40°C
Λειτουργήστε Ώρα 30ms τοποθέτηση Τύπος Socketable
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 240VAC Coil Socketable Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 10A
Επικοινωνία Υλικό Silver (Ag) Φόρμα Επικοινωνίας 3PDT (3 Form C)
πηνίο τάσης 240VAC Coil Τύπος Non Latching
πηνίο ισχύος 3.3 VA πηνίο Τρέχουσα 13.9mA