Σπίτι > Προϊόντα > Ηλεκτρονόμοι > Ρελέ ισχύος, πάνω από 2 ενισχυτές > HP3-AC115V
HP3-AC115V
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά HP3-AC115V με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος HP3-AC115V
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 115V
Product parameter
Αριθμός μέρος HP3-AC115V Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 115V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5541 pcs Φύλλο δεδομένων HP Relays
Κατηγορία Ηλεκτρονόμοι Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 92 VAC
Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 34.5 VAC Στυλ λήξης Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
εναλλαγή τάσης 250VAC - Nom Σειρά HP
Χρόνος αποδέσμευσης 30ms Τύπος ρελέ General Purpose
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -50°C ~ 40°C
Λειτουργήστε Ώρα 30ms τοποθέτηση Τύπος Socketable
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 115VAC Coil Socketable Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 10A
Επικοινωνία Υλικό Silver (Ag) Φόρμα Επικοινωνίας 3PDT (3 Form C)
πηνίο τάσης 115VAC Coil Τύπος Non Latching
πηνίο ισχύος 3.3 VA πηνίο Τρέχουσα 28.5mA