Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > ERJ-MP2MF22MU
ERJ-MP2MF22MU
ERJ-MP2MF22MU
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ERJ-MP2MF22MU με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ERJ-MP2MF22MU
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RES 0.022 OHM 1% 1W 1206
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ERJ-MP2MF22MU Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RES 0.022 OHM 1% 1W 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 284201 pcs Φύλλο δεδομένων ERJ-MP2,3,4 Series Datasheet
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±75ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1206
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.125" L x 0.063" W (3.18mm x 1.60mm) Σειρά ERJ
Λειτουργία του πίνακα 22 mOhms Ισχύς (Watts) 1W