Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > ERJ-MP2MF10MU
ERJ-MP2MF10MU
ERJ-MP2MF10MU
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ERJ-MP2MF10MU με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ERJ-MP2MF10MU
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RES 0.01 OHM 1% 1W 1206
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος ERJ-MP2MF10MU Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RES 0.01 OHM 1% 1W 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±75ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1206
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.125" L x 0.063" W (3.18mm x 1.60mm) Σειρά ERJ
Λειτουργία του πίνακα 10 mOhms Ισχύς (Watts) 1W