Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > ELJ-FC820KF
ELJ-FC820KF
ELJ-FC820KF
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ELJ-FC820KF με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ELJ-FC820KF
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή FIXED IND 82UH 65MA 19 OHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος ELJ-FC820KF Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή FIXED IND 82UH 65MA 19 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4720 pcs Φύλλο δεδομένων ELJ-FA, FB, FC Datasheet
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±10% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1008 (2520 Metric)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά FC Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 20 @ 2.52MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1008 (2520 Metric) Αλλα ονόματα ELJFC820KF
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 2.52MHz
Επαγωγή 82µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.071" (1.80mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 13MHz Λεπτομερής περιγραφή 82µH Unshielded Wirewound Inductor 65mA 19 Ohm Max 1008 (2520 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) 19 Ohm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 65mA