Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > ELJ-FC680JF
ELJ-FC680JF
ELJ-FC680JF
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ELJ-FC680JF με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ELJ-FC680JF
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή FIXED IND 68UH 70MA 16.6 OHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ELJ-FC680JF Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή FIXED IND 68UH 70MA 16.6 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 199535 pcs Φύλλο δεδομένων ELJ-FA, FB, FC Datasheet
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1008 (2520 Metric)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά FC Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 20 @ 2.52MHz Συσκευασία Original-Reel®