Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > EEU-FS2A330
EEU-FS2A330
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά EEU-FS2A330 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος EEU-FS2A330
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή 100VDC, 33UF
Product parameter
Αριθμός μέρος EEU-FS2A330 Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή 100VDC, 33UF Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 100V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia (8.00mm) Σειρά FS
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 269.5mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 490mA @ 100kHz