Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > EEU-FS2A271S
EEU-FS2A271S
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά EEU-FS2A271S με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος EEU-FS2A271S
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή 100VDC, 270UF
Product parameter
Αριθμός μέρος EEU-FS2A271S Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή 100VDC, 270UF Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 100V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.630" Dia (16.00mm) Σειρά FS
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 1.015A @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 1.45A @ 100kHz