Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > EEU-FC1V331LE
EEU-FC1V331LE
EEU-FC1V331LE
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά EEU-FC1V331LE με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος EEU-FC1V331LE
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος EEU-FC1V331LE Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 305476 pcs Φύλλο δεδομένων EEUFC1V331LE View All Specifications
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 35V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia (8.00mm) Σειρά FC
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 646.8mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 995mA @ 100kHz
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Πόλωση Polar
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can
Αλλα ονόματα EEUFC1V331LE Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Αντίσταση 65 mOhms Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 330µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 330µF εφαρμογές Automotive