Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > EEU-FC1V331B
EEU-FC1V331B
EEU-FC1V331B
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά EEU-FC1V331B με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος EEU-FC1V331B
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
12500 pcs25000 pcs50000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος EEU-FC1V331B Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 434230 pcs Φύλλο δεδομένων EEU-FC1V331B View All Specifications
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 35V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" Dia (10.00mm) Σειρά FC
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 682.5mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 1.05A @ 100kHz