Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Αλουμινίου - πυκνωτές πολυμερούς > EEF-CX0D331R
EEF-CX0D331R
EEF-CX0D331R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά EEF-CX0D331R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος EEF-CX0D331R
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM POLY 330UF 20% 2V SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3500 pcs7000 pcs10500 pcs17500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος EEF-CX0D331R Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM POLY 330UF 20% 2V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 112463 pcs Φύλλο δεδομένων EEF-CX0D331R View All Specifications
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 2V
Τύπος Polymer Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Σειρά SP-Cap CX Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 5.1A @ 100kHz