Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Αλουμινίου - πυκνωτές πολυμερούς > EEF-CT1D470R
EEF-CT1D470R
EEF-CT1D470R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά EEF-CT1D470R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος EEF-CT1D470R
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM POLY 47UF 20% 20V SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3500 pcs7000 pcs10500 pcs17500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος EEF-CT1D470R Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM POLY 47UF 20% 20V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 129327 pcs Φύλλο δεδομένων CS, CT, CX Series Datasheet
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 20V
Τύπος Polymer Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Σειρά SP-Cap CT Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 3.2A @ 100kHz