Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > EEE-TK1A472AM
EEE-TK1A472AM
EEE-TK1A472AM
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά EEE-TK1A472AM με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος EEE-TK1A472AM
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM 4700UF 20% 10V SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
125 pcs250 pcs625 pcs875 pcs
1250 pcs3125 pcs6250 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος EEE-TK1A472AM Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM 4700UF 20% 10V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 10V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο 0.748" L x 0.748" W (19.00mm x 19.00mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.709" Dia (18.00mm) Σειρά TK
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 975mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 1.3A @ 100kHz