Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > EEE-TG2A331M
EEE-TG2A331M
EEE-TG2A331M
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά EEE-TG2A331M με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος EEE-TG2A331M
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM 330UF 20% 100V SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος EEE-TG2A331M Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM 330UF 20% 100V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4013 pcs Φύλλο δεδομένων Aluminum Elect Caps, Part Number System
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 100V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο 0.748" L x 0.748" W (19.00mm x 19.00mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.709" Dia (18.00mm) Σειρά TG
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 260mA @ 120Hz Ακροαματικότητα AEC-Q200