Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > ECW-F6473HL
ECW-F6473HL
ECW-F6473HL
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ECW-F6473HL με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ECW-F6473HL
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP FILM 0.047UF 3% 630VDC RAD
Product parameter
Αριθμός μέρος ECW-F6473HL Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP FILM 0.047UF 3% 630VDC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 92582 pcs Φύλλο δεδομένων ECW-F6473HL View All Specifications
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC 630V
Τάση Αξιολόγηση - AC - Ανοχή ±3%
Λήξη PC Pins Μέγεθος / Διαστάσεις 0.610" L x 0.252" W (15.50mm x 6.40mm)
Σειρά ECW-F(L) Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα ECWF6473HL
P12141
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks μόλυβδος Απόσταση 0.492" (12.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.484" (12.30mm)
Χαρακτηριστικά - διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized
Λεπτομερής περιγραφή 0.047µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial χωρητικότητα 0.047µF
εφαρμογές High Frequency, Switching
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:ECW-F6434RJL
  • Κατασκευαστές:Panasonic
  • Περιγραφή:CAP FILM 0.43UF 5% 630VDC RADIAL
  • Σε απόθεμα:60531
  • Μέρος#:ECW-F6473HLB