Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > ECW-F6434HL
ECW-F6434HL
ECW-F6434HL
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ECW-F6434HL με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ECW-F6434HL
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP FILM 0.43UF 3% 630VDC RADIAL
Product parameter
Αριθμός μέρος ECW-F6434HL Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP FILM 0.43UF 3% 630VDC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 69044 pcs Φύλλο δεδομένων ECW-F6434HL View All Specifications
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC 630V
Τάση Αξιολόγηση - AC - Ανοχή ±3%
Λήξη PC Pins Μέγεθος / Διαστάσεις 0.807" L x 0.512" W (20.50mm x 13.00mm)
Σειρά ECW-F(L) Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα ECWF6434HL
P12248
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks μόλυβδος Απόσταση 0.689" (17.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.827" (21.00mm)
Χαρακτηριστικά - διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized
Λεπτομερής περιγραφή 0.43µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial χωρητικότητα 0.43µF