Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > ECQ-M4183KZ
ECQ-M4183KZ
ECQ-M4183KZ
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ECQ-M4183KZ με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ECQ-M4183KZ
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP FILM 0.018UF 10% 400VDC RAD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος ECQ-M4183KZ Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP FILM 0.018UF 10% 400VDC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4273 pcs Φύλλο δεδομένων ECQM Type
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC 400V
Τάση Αξιολόγηση - AC - Ανοχή ±10%
Λήξη PC Pins Μέγεθος / Διαστάσεις 0.669" L x 0.276" W (17.00mm x 7.00mm)
Σειρά ECQ-M Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα ECQM4183KZ
P1073
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Απόσταση 0.492" (12.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.630" (16.00mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polyester Λεπτομερής περιγραφή 0.018µF Film Capacitor 400V Polyester Radial
χωρητικότητα 0.018µF εφαρμογές General Purpose