Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > ECQ-M2823KZ
ECQ-M2823KZ
ECQ-M2823KZ
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ECQ-M2823KZ με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ECQ-M2823KZ
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP FILM 0.082UF 10% 200VDC RAD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ECQ-M2823KZ Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP FILM 0.082UF 10% 200VDC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 351131 pcs Φύλλο δεδομένων ECQM Type
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC 200V
Τάση Αξιολόγηση - AC - Ανοχή ±10%
Λήξη PC Pins Σειρά ECQ-M
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα ECQM2823KZ
P1052
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Απόσταση 0.591" (15.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - διηλεκτρικό υλικό Polyester
Λεπτομερής περιγραφή 0.082µF Film Capacitor 200V Polyester Radial χωρητικότητα 0.082µF