Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > ECO-S2DP331AA
ECO-S2DP331AA
ECO-S2DP331AA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ECO-S2DP331AA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ECO-S2DP331AA
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM 330UF 20% 200V SNAP
Product parameter
Αριθμός μέρος ECO-S2DP331AA Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM 330UF 20% 200V SNAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4528 pcs Φύλλο δεδομένων ECOS, ECEC (TS-UP Series)
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 200V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.787" Dia (20.00mm) Σειρά TS-UP
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 1.56A @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 2.184A @ 100kHz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Snap-In
Αλλα ονόματα ECOS2DP331AA
P6116
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.378" (35.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 553 mOhm @ 120Hz Λεπτομερής περιγραφή 330µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 553 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
χωρητικότητα 330µF εφαρμογές General Purpose