Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > ECO-S2DP271BA
ECO-S2DP271BA
ECO-S2DP271BA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ECO-S2DP271BA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ECO-S2DP271BA
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM 270UF 20% 200V SNAP
Product parameter
Αριθμός μέρος ECO-S2DP271BA Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM 270UF 20% 200V SNAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4038 pcs Φύλλο δεδομένων TS-UP Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 200V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.866" Dia (22.00mm) Σειρά TS-UP
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 1.41A @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 1.974A @ 100kHz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Snap-In
Αλλα ονόματα ECOS2DP271BA
P6115
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ισόβια @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.984" (25.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 614 mOhm @ 120Hz Λεπτομερής περιγραφή 270µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 614 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C
χωρητικότητα 270µF εφαρμογές General Purpose