Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > ECO-S2AA331BA
ECO-S2AA331BA
ECO-S2AA331BA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ECO-S2AA331BA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ECO-S2AA331BA
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM 330UF 20% 100V SNAP
Product parameter
Αριθμός μέρος ECO-S2AA331BA Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM 330UF 20% 100V SNAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5152 pcs Φύλλο δεδομένων TS-HA, HB Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 100V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.866" Dia (22.00mm) Σειρά TS-HA
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 800mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 920mA @ 100kHz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Snap-In
Αλλα ονόματα ECOS2AA331BA
P7515
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ισόβια @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 553 mOhm @ 120Hz Λεπτομερής περιγραφή 330µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 553 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 330µF εφαρμογές General Purpose