Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > ECO-S2AA272DA
ECO-S2AA272DA
ECO-S2AA272DA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ECO-S2AA272DA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ECO-S2AA272DA
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM 2700UF 20% 100V SNAP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος ECO-S2AA272DA Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM 2700UF 20% 100V SNAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4655 pcs Φύλλο δεδομένων TS-HA, HB Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 100V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.181" Dia (30.00mm) Σειρά TS-HA
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 2.9A @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 3.335A @ 100kHz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Snap-In
Αλλα ονόματα ECOS2AA272DA
P6807
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ισόβια @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.850" (47.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 80 mOhm @ 120Hz Λεπτομερής περιγραφή 2700µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 80 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 2700µF εφαρμογές General Purpose