Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > ECK-THC471MB
ECK-THC471MB
ECK-THC471MB
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ECK-THC471MB με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ECK-THC471MB
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP CER 470PF 250VAC Y5P 2-SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος ECK-THC471MB Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP CER 470PF 250VAC Y5P 2-SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4731 pcs Φύλλο δεδομένων ECK, ECC Type HC,FC,BC
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 250V
Ανοχή ±20% Πάχος (Max) 0.098" (2.50mm)
Συντελεστής θερμοκρασίας Y5P (B) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.268" L x 0.177" W (6.80mm x 4.50mm)