Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > ECK-TFC221KB
ECK-TFC221KB
ECK-TFC221KB
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ECK-TFC221KB με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ECK-TFC221KB
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP CER 220PF 250VAC Y5P SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος ECK-TFC221KB Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP CER 220PF 250VAC Y5P SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5769 pcs Φύλλο δεδομένων ECK, ECC Type HC,FC,BC
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 250V
Ανοχή ±10% Πάχος (Max) 0.091" (2.30mm)
Συντελεστής θερμοκρασίας Y5P (B) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.224" L x 0.177" W (5.70mm x 4.50mm)