Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > ECK-ATS472MF
ECK-ATS472MF
ECK-ATS472MF
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ECK-ATS472MF με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ECK-ATS472MF
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP CER 4700PF 440VAC Y5V RADIAL
Product parameter
Αριθμός μέρος ECK-ATS472MF Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP CER 4700PF 440VAC Y5V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5271 pcs Φύλλο δεδομένων ECC,ECK (NS-A,TS,VS,BE 250)
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 440VAC
Ανοχή ±20% Πάχος (Max) -
Συντελεστής θερμοκρασίας Y5V (F) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.492" Dia (12.50mm)
Σειρά TS Ακροαματικότητα X1, Y2
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc
Αλλα ονόματα ECKATS472MF
P10466
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style Formed Leads μόλυβδος Απόσταση 0.295" (7.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.650" (16.50mm)
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 4700pF ±20% 440VAC Ceramic Capacitor Y5V (F) Radial, Disc χωρητικότητα 4700pF