Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > ECK-ATS471MB
ECK-ATS471MB
ECK-ATS471MB
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ECK-ATS471MB με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ECK-ATS471MB
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP CER 470PF 440VAC Y5P RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος ECK-ATS471MB Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP CER 470PF 440VAC Y5P RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4526 pcs Φύλλο δεδομένων ECC,ECK (NS-A,TS,VS,BE 250)
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 440VAC
Ανοχή ±20% Πάχος (Max) -
Συντελεστής θερμοκρασίας Y5P (B) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia (8.00mm)
Σειρά TS Ακροαματικότητα X1, Y2
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc
Αλλα ονόματα ECKATS471MB
P10459
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style Formed Leads μόλυβδος Απόσταση 0.295" (7.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.472" (12.00mm)
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 470pF ±20% 440VAC Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc χωρητικότητα 470pF