Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > ECK-AHD681KB
ECK-AHD681KB
ECK-AHD681KB
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ECK-AHD681KB με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ECK-AHD681KB
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP CER 680PF 2KV Y5P RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος ECK-AHD681KB Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP CER 680PF 2KV Y5P RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5589 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 2000V (2kV)
Ανοχή ±10% Πάχος (Max) -
Συντελεστής θερμοκρασίας Y5P (B) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" Dia (10.00mm)
Σειρά HD Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc
Αλλα ονόματα ECKAHD681KB
P12180
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style Formed Leads μόλυβδος Απόσταση 0.295" (7.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.512" (13.00mm)
Χαρακτηριστικά High Voltage Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 680pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc χωρητικότητα 680pF