Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > ECK-AHD151KB
ECK-AHD151KB
ECK-AHD151KB
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ECK-AHD151KB με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ECK-AHD151KB
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP CER 150PF 2KV Y5P RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ECK-AHD151KB Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP CER 150PF 2KV Y5P RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 483507 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 2000V (2kV)
Ανοχή ±10% Πάχος (Max) -
Συντελεστής θερμοκρασίας Y5P (B) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" Dia (7.00mm)
Σειρά HD Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc
Αλλα ονόματα ECKAHD151KB
P12176
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style Formed Leads μόλυβδος Απόσταση 0.295" (7.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.433" (11.00mm)
Χαρακτηριστικά High Voltage Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 150pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc χωρητικότητα 150pF