Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Δίκτυα πυκνωτών, συστοιχίες > ECJ-RVF1E104Z
ECJ-RVF1E104Z
ECJ-RVF1E104Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ECJ-RVF1E104Z με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ECJ-RVF1E104Z
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ARRAY 0.1UF 25V Y5V 1206
Product parameter
Αριθμός μέρος ECJ-RVF1E104Z Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ARRAY 0.1UF 25V Y5V 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 25V
Ανοχή -20%, +80% Συντελεστής θερμοκρασίας Y5V (F)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Σειρά ECJ-R