Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Δίκτυα πυκνωτών, συστοιχίες > ECJ-RVC1H391K
ECJ-RVC1H391K
ECJ-RVC1H391K
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ECJ-RVC1H391K με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ECJ-RVC1H391K
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ARRAY 390PF 50V NP0 1206
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ECJ-RVC1H391K Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ARRAY 390PF 50V NP0 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 50V
Ανοχή ±10% Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Σειρά ECJ-R