Σπίτι > Προϊόντα > Ηλεκτρονόμοι > Ρελέ αυτοκινητοβιομηχανίας > CB1A-R-24V
CB1A-R-24V
CB1A-R-24V
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CB1A-R-24V με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CB1A-R-24V
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY AUTOMOTIVE SPST 20A 24V
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος CB1A-R-24V Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY AUTOMOTIVE SPST 20A 24V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 31075 pcs Φύλλο δεδομένων CB Relays
Κατηγορία Ηλεκτρονόμοι Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 14 VDC
Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 2.4 VDC Στυλ λήξης Plug In, Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
εναλλαγή τάσης 28VDC - Nom Σειρά CB
Χρόνος αποδέσμευσης 15ms Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 255-2170
CB1A-R-24V-ND
CB1AR24V
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Λειτουργήστε Ώρα 15ms τοποθέτηση Τύπος Socketable
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 20A Επικοινωνία Υλικό Silver Alloy, Cadmium Free
Φόρμα Επικοινωνίας SPST-NO (1 Form A) πηνίο τάσης 24VDC
Coil Τύπος Non Latching πηνίο Αντίσταση 287 Ohms
πηνίο ισχύος 2 W πηνίο Τρέχουσα 84.0mA