Σπίτι > Προϊόντα > Ηλεκτρονόμοι > Ρελέ αυτοκινητοβιομηχανίας > CB1A-R-12V
CB1A-R-12V
CB1A-R-12V
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CB1A-R-12V με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CB1A-R-12V
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY AUTOMOTIVE SPST 40A 12V
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος CB1A-R-12V Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY AUTOMOTIVE SPST 40A 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 27279 pcs Φύλλο δεδομένων CB Relays
Κατηγορία Ηλεκτρονόμοι Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 7 VDC
Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 1.2 VDC Στυλ λήξης Plug In, Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
εναλλαγή τάσης 14VDC - Nom Σειρά CB
Χρόνος αποδέσμευσης 15ms Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 255-2169
CB1A-R-12V-ND
CB1AR12V
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Λειτουργήστε Ώρα 15ms τοποθέτηση Τύπος Socketable
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 40A Επικοινωνία Υλικό Silver Alloy, Cadmium Free
Φόρμα Επικοινωνίας SPST-NO (1 Form A) πηνίο τάσης 12VDC
Coil Τύπος Non Latching πηνίο Αντίσταση 89.5 Ohms
πηνίο ισχύος 1.6 W πηνίο Τρέχουσα 134mA