AXN140C0115P
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά AXN140C0115P με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος AXN140C0115P
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CONN HDR/SCKT .8MM 40POS SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος AXN140C0115P Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CONN HDR/SCKT .8MM 40POS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6043 pcs Φύλλο δεδομένων AXN 3,4
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Σειρά P8
Πίσσα 0.031" (0.80mm) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 40
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 11.5mm Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.329" (8.35mm) Χαρακτηριστικά Board Guide, Solder Retention
Λεπτομερής περιγραφή 40 Position Connector Header and Socket Surface Mount Gold Επικοινωνία Τέλος Πάχος -