AXN130C0115P
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά AXN130C0115P με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος AXN130C0115P
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CONN HDR/SCKT .8MM 30POS SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος AXN130C0115P Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CONN HDR/SCKT .8MM 30POS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5041 pcs Φύλλο δεδομένων AXN 3,4
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Σειρά P8
Πίσσα 0.031" (0.80mm) Συσκευασία Original-Reel®
Αλλα ονόματα 255-3891-6 Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 30 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 11.5mm
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.329" (8.35mm)
Χαρακτηριστικά Board Guide, Solder Retention Λεπτομερής περιγραφή 30 Position Connector Header and Socket Surface Mount Gold