Σπίτι > Προϊόντα > Ανεμιστήρες, θερμική διαχείριση > Ανεμιστήρες DC > ASFN12B71
ASFN12B71
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ASFN12B71 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ASFN12B71
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή 5 VDC BRUSHLESS FAN
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος ASFN12B71 Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή 5 VDC BRUSHLESS FAN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3994 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ανεμιστήρες, θερμική διαχείριση Πλάτος 38.40mm
Βάρος 0.573 lb (260.00g) Εύρος τάσης 6 ~ 13.8VDC
Τάση - Ονομαστική 12VDC Λήξη 2 Wire Leads
στατική πίεση 0.224 in H2O (55.9 Pa) Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 119mm L x 119mm H
Σειρά ASFN1 RPM 2650 RPM
Ισχύς (Watts) 6.24W Θερμοκρασία λειτουργίας 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C)
Θόρυβος 41.0 dB(A) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πλαίσιο Plastic Υλικό - Λεπίδα Plastic
Ισόβια @ Temp. 50000 Hrs @ 25°C Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά Auto Restart
Τύπος ανεμιστήρα Tubeaxial τρέχουσα Αξιολόγηση 0.520A