Σπίτι > Προϊόντα > Ηλεκτρονόμοι > Ρελέ υψηλής συχνότητας (RF) > ARS15Y24
ARS15Y24
ARS15Y24
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ARS15Y24 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ARS15Y24
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY RF SPDT 500MA 24V
(σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ARS15Y24 Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY RF SPDT 500MA 24V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 11832 pcs Φύλλο δεδομένων ARS Series Datasheet ~
Κατηγορία Ηλεκτρονόμοι Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 18 VDC
Απενεργοποίηση Τάσης (Min) - Στυλ λήξης Gull Wing
εναλλαγή τάσης 30VDC - Max Σειρά ARS
Χρόνος αποδέσμευσης 10ms Συσκευασία Tube
Αλλα ονόματα 255-2712 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 70°C
Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 500mA Επικοινωνία Υλικό Gold Plating
Φόρμα Επικοινωνίας SPDT (1 Form C) πηνίο τάσης 24VDC
Coil Τύπος Latching, Single Coil πηνίο Αντίσταση 2.88 kOhms
πηνίο ισχύος 200 mW πηνίο Τρέχουσα 8.3mA